خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مدیر عامل بنیاد حامیان علم و فناوری ایران در گفت‌وگو با آنا:

خیرین آموزش عالی کشور بی‌شمار هستند

چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 11:43
نادر حقانی

مدیر عامل بنیاد حامیان علم و فناوری ایران تاکید کرد: ما همه جامعه را خیر می‌دانیم و معتقدیم که جامعه به دو بخش یاری دهنده و یاری گیرنده تشکیل می‌شود.

دکتر نادر حقانی، مدیر عامل بنیاد حامیان علم و فناوری ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه برگزاری آنا، درباره اینکه میزان سرمایه خیرین در آموزش عالی کشور چقدر است، اظهار کرد: اجازه دهید درباره عدد و میزان سرمایه کمک شده از سوی خیرین آموزش عالی کشور آماری را بیان نکنم اما بنیاد حامیان علم و فناوری با مبلغ 5 میلیون تومان شکل گرفته است. در مجموع میزان و رقم سرمایه‌های خیرین خوب و مطلوب است که هر کدام از آنها در حوزه‌های مختلفی سرمایه خودشان را اختصاص می‌دهند.

وی در ادامه افزود: در همه کشورهای جهان دولت‌ها فقط در علم و فناوری سرمایه‌گذاری نمی‌کنند بلکه خیرین هم به کمک دولت می‌آیند و در بحث علم و فناوری و آموزش کمک‌های نقدی و غیر نقدی می‌کنند. بنابراین نمی‌توان در هیچ جای دنیا کمک‌های مردمی را نادیده گرفت.

حقانی درباره تعداد خیرین آموزش عالی کشور نیز گفت: ما همه جامعه را خیر می‌دانیم و خیرین تعداد معدودی نیستند، زیرا جامعه یا یاری دهنده یا یاری گیرنده است که هر کدام از آنها در بخش‌های مختلفی مانند نیروی انسانی، سرمایه، صرف زمان و کار را برای اعمال کارهای خیر فعالیت می‌کنند.

کد خبر: 347527
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.