خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

شهردار تهران تاکید کرد:

عزم شهرداری برای تبدیل تهران به شهر زیست‌پذیر

پنج‌شنبه 17 اسفند 1396 - 12:14
عزم شهرداری برای تبدیل تهران به شهر زیست‌پذیر

شهردار تهران گفت: با روی باز از ارتباطات بین شهری و دیپلماسی شهری استقبال کرده و امیدواریم نمایندگان دیپلماتیک کشورهای مختلف و نمایندگان سازمان‌های بین‌الملل در تهران این پیام ما را به کشورهای خودشان منتقل کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از شهرنوشت، محمد علی نجفی، شهردار تهران در آئین کاشت درخت صلح و دوستی با حضور هیات‌های دیپلماتیک اظهار کرد: محیط زیست از ظرفیت‌های زیادی برخوردار است که یکی از آنها ایجاد ظرفیتی برای گفت‌و‌گوهای ملی، منطقه‌ای و بین المللی به خاطر احساس نگرانی به آینده بشر و محیط زیست است.

وی ادامه داد: درخت بدون هیاهو و سر و صدا پیام صلح و دوستی را به خاطر سرسبزی، دهندگی، بخشش، قدرت و تواضع منتقل می‌کند و از این رو است که امروز نیز همین پیام را برای نام مراسم انتخاب کرده‌ایم. شهرداری تهران نیز عزم جدی دارد که تهران را به شهری زیست پذیر در نرم‌های بین المللی تبدیل کند.

شهردار تهران خاطر نشان کرد: امیدواریم طی چند سال آینده تغییراتی در تهران ایجاد کنیم که هم شهروندان تهرانی و هم میهمانان لذت بیشتری از زندگی در تهران را درک کرده و احساس آرامش و آسایش بیشتری از زندگی در شهر تهران داشته باشند. همچنین ما با روی باز از ارتباطات بین شهری و دیپلماسی شهری استقبال کرده و امیدواریم نمایندگان دیپلماتیک کشورهای مختلف و نمایندگان سازمان‌های بین الملل در تهران این پیام ما را به کشورهای خودشان منتقل کنند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.