خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دانشجوی دانشگاه آزاد برگزیده جشنواره علوم انسانی، تولید و اشتغال

سه‌شنبه 22 اسفند 1396 - 13:07
لوگو دانشگاه آزاد

برگزیدگان اولین جشنواره ملی قدردانی از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در آیین اختتامیه این جشنواره که صبح امروز با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، معاون توسعه مدیریت و سرمایه‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در این پژوهشگاه برگزار شد، برگزیدگان اولین جشنواره ملی قدردانی از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال معرفی و تقدیر شد.

برگزیدگان کارگروه‌های مختلف این جشنواره به شرح زیر است:

کارگروه اول (مدیریت، اقتصاد، حسابداری و کارآفرینی)

احسان سلطانی‌فر (برگزیده) از دانشگاه تهران

افراد شایسته تقدیر کارگروه اول:

سید امیر حسین ابوالحسینی از دانشگاه شهید بهشتی، حسنعلی محسنی دانشگاه امام صادق (ع)، محمد فرزانه دانشگاه اصفهان، بهروز قاضی‌زاده پژوهشگاه علوم انسانی، مهدی دهقانی سلطانی دانشگاه سمنان مهدی معدنچی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات.

کارگروه دوم (علوم اجتماعی، علوم تربیتی و علوم سیاسی)

فاطمه خوشنویسان شایسته تقدیر از دانشگاه صنعتی اصفهان، مهتا بذرافکن شایسته تقدیر از دانشگاه شیراز، حمید سجادی شایسته تقدیر از دانشگاه تهران.

در کارگروه سوم‌ نیز در حوزه رشته‌های زبان‌شناسی، ادبیات، الهیات و فلسفه، مرتضی طاهری از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی توانست رتبه شایسته تقدیر را از آن خود کند.

همچنین در پایان این مراسم از دانشگاه‌های شهید بهشتی، خوارزمی و دانشگاه تهران به خاطر همکاری در برگزاری جشنواره و نیز اساتید داور این جشنواره تقدیر شدند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.