خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با آنا:

امانت مردم مسیرش را پیدا کرد / خبرهای خوشی در راه است

سه‌شنبه 22 اسفند 1396 - 19:38
محمد مهدی طهرانچی

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96 به عنوان امانت مردم در ذیل ولایت مسیر خود را پیدا کرد گفت: کار بودجه‌ریزی سال آینده تمام شده است و به جرات می‌شود گفت برای اولین بار کار بودجه‌ریزی دقیق در دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است.

دکتر محمدمهدی طهرانچی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: امسال در حقیقت کار مفصلی بر روی بحث بودجه انجام و در ده روز گذشته 33 هیات امناء در استان‌ها برگزار شده است. به جرات می‌شود گفت برای اولین بار کار بودجه‌ریزی دقیق در دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران اضافه کرد: در تنظیم و بررسی بودجه هزینه‌های مختلف دانشگاه به صراحت احصا شد و به ما کمک کرد تا هزینه‌های واقعی دانشگاه و اجتناب‌پذیر و اجتناب‌ناپذیر را از هم جدا کنیم.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: در سال 96 در دانشگاه آزاد اسلامی ریل‌گذاری جدیدی انجام شد و این اتفاق که تغییر رویکردها، تغییر فرهنگ سازمانی و تغییر خط‌مشی‌ها بود، همه این جهت‌گیری‌ها دانشگاه آزاد اسلامی را که نهادی از مردم و امانت مردم بود، خوشبختانه در ذیل ولایت دارد مسیر خود را پیدا می‌کند و امیدواریم این اتفاقات جدید در سال 97 به ثمر بنشیند.

طهرانچی همچنین درباره وضعیت بودجه دانشگاه در سال آینده تاکید کرد: فردا چهارشنبه دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی شخصا خبرهای خوشی را در این زمینه اعلام خواهد کرد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.