خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

کوهکن:

التهابات بازار ارز سیاسی باشد باید با دولت برخورد جدی کرد

جمعه 24 فروردین 1397 - 10:50
محسن کوهکن

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه ضعف مدیریتی در ایجاد التهاب در بازار ارز قطعی است، گفت: با اقتصاد و اموال کشور نمی توان شوخی کرد و اگر به این جمع بندی برسیم که دولت کوتاهی کرده تا قیمت ارز افزایش پیدا کند، باید با آن برخورد جدی کرد.

محسن کوهکنریزی در خصوص ارزیابی از تاثیر مسائل سیاسی بر بازار ارز، اظهار داشت: من معتقدم اتفاقاتی که در موضوع ارز رخ داده بخشی روانی و بخشی نیز ناشی از برنامه‌ریزی‌ها و ترفندهایی است که از بیرون طراحی شده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اطلاعاتی داریم که بعضی از کشورها با واسطه به دنبال بالا بردن عطش تقاضای دلار در ایران هستند، در داخل نیز حداقل اگر نگوییم التهابات بازار ارز ناشی از مسائل سیاسی است ولی وجود علتی به نام ضعف مدیریتی در ایجاد التهاب در بازار ارز قطعی است.

وی افزود: اگر بگوییم بازار ارز سیاسی است، این معنا و مفهوم را دارد که دولت به نوعی کوتاهی می‌کند تا قیمت ارز افزایش پیدا کند تا اهداف سیاسی خود را پیگیر شود.

کوهکن ریزی ادامه داد: من به این جمع بندی نرسیده‌ام که بازار ارز سیاسی است، زیرا اگر به این جمع بندی برسم، با اقتصاد و اموال کشور نمی توان شوخی کرد و باید برخورد جدی با دولت کرد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در ارزیابی از وضعیت بازار ارز به خانه ملت گفت: فکر می کنم بیشتر مشکلات ارزی کشور، ناشی از ضعف مدیریت است.

کد خبر: 380482
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.