خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پدر شهید مدافع حرم:

شهید اسداللهی عمده توفیقات خود را در کارهای جهادی به دست آورد

دوشنبه 27 فروردین 1397 - 18:35
مدافع حرم

پدر شهید مدافع حرم گفت: فرزندم هنگام سفر به سوریه گفت اکنون بحث مرزهای جغرافیایی نیست، بلکه مرزهای اسلام در خطر است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، پدر شهید علیرضا اسداللهی شهید مدافع حرم در مراسم اکران فیلم به وقت شام در دانشگاه تهران گفت: شهید اسداللهی همواره با نشاط بود و به عنوان یکی از نخبگان فرهنگی، دنیا را یک پادگان می‌دانست که فرمانده آن امام زمان (عج) است.
وی افزود: در بخشی از وصیت‌نامه شهید آمده است: آقا جان فرمانده تویی و من سربازی در رکاب شما هستم و اگر به جبهه بروم شهید شوم اتفاقی نمی‌افتد ولی دعا کنید از خط شما خارج نشوم.
پدر شهید مدافع حرم با بیان اینکه شهید اسداللهی عمده توفیقات خود را در کارهای جهادی به دست آورد، تصریح کرد: او بعد از زلزله بم کارهای جهادی را شروع کرد و یکی از دغدغه‌هایش توسعه فعالیت‌های جهادی در جهان اسلام بود.
وی ادامه داد: این شهید والا مقام با خیلی از جوانان کشورهای اسلامی از جمله جوانان حزب‌الله لبنان، عراق، افغانستان و یمن و دیگر کشورها ارتباط داشت. مادر شهید مغنیه زمانی که خبر شهادت علیرضا را می‌شنود می‌گوید من را سریع به تهران برسانید. او به همراه یک تیمی به خانه ما آمدند و گفتند اگر علیرضا شهید نمی‌شد من تعجب می‌کردم.
اسداللهی اظهار کرد: فرزندم جوانی بسیار فعال و نخبه فرهنگی بود و به خیلی از چیزهایی را که به دست آورده بود پشت پا زد و گفت اکنون سوریه در اولویت است. در هر حال امروز کسانی را می‌بینیم که نوک دماغ خود را هم نمی‌بینند ولی شهید اسداللهی آینده را می‌دید.
وی افزود: او زمانی که می‌خواست به سوریه برود به من گفت اکنون بحث مرزهای جغرافیایی نیست بلکه بحث مرزهای اسلام است و در عملیات فتح خانتومان در سال 94 به شهادت رسید.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.