خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

آثار نقاشی علی خالق به نمایش گذاشته می‌شود

دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 - 15:35
 نقاشی علی خالق

مسئول گالری مجموعه تئاتر باران گفت: این فضا با تمرکز و توجه به هنرهای تجسمی فعالیت خود را با نمایشگاهی از آثار علی خالق در گالری تئاتر باران آغاز می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط عمومی تئاتر باران، گالری تئاتر باران با نمایش آثار نقاشی علی خالق از روز جمعه 14 اردیبهشت به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

احسان نصری مسئول گالری تئاتر باران درباره راه‌اندازی این فضا و اهداف مدنظر برای آن گفت: تئاتر باران پیگیر مجزا کردن فضاهای هنری در این مجموعه تئاتری بود تا اتفاقات هنری به صورت مجزا و مستقل کار خود را انجام دهند. همچنین تصمیم گرفتیم با ارائه برنامه‌ای مدون بخش تجسمی این مجموعه فرهنگی را فعال کنیم.

مسئول گالری تئاتر باران با بیان اینکه برنامه تجسمی گالری تئاتر باران بر عهده وی سپرده شده است، توضیح داد: برنامه‌ریزی ما به شکلی است که در هر هفته شاهد نمایشگاه‌های تجسمی باشیم و به نمایش آثار هنرمندان در چند شاخه تجسمی بپردازیم. طبق برنامه‌ریزی‌ها در کنار برگزاری نمایشگاه‌های هنری، برنامه‌هایی دیگر همچون ورکشاپ‌های هنری و آموزشی و جشنواره‌های تجسمی در فضای تئاتر باران به اجرا در آیند.

نصری ادامه داد: نمایشگاه اول گالری تئاتر باران به آثار هنرمند نقاش علی خالق اختصاص دارد. در این نمایشگاه شاهد چند اثر نقاشی با عنوان ( انسان،فضا،زندگی) خواهیم بود. به گفته هنرمند این نمایشگاه این آثار از مجموعه‌های قدیم نقاشی‌های علی خالق هستند که به مفهوم فلسفه زندگی می‌پردازد.

احسان نصری یادآور شد: هدف ما این است که روی هنرهای تجسمی متمرکز باشیم و در حوزه تجسمی برنامه‌های مختلفی نظیر ورک‌شاپ و نشست‌های هنری برگزار خواهیم کرد.

وی در پایان تاکید کرد: با وجود اینکه فضای گالری تئاتر باران کوچک است اما سعی کردیم نمایشگاه‌های خوبی با حضور هنرمندان بزرگ برگزار کنیم.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.