خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

آخرین فرصت ناشران برای بهره‌مندی از تسهیلات کارگروه انتخاب و خرید کتاب

دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - 10:52
کارگروه انتخاب و خرید کتاب

ناشرانی که نام آن‌ها در فهرست ارسالی به کارگروه انتخاب و خرید کتاب قرار ندارد، می‌توانند با مراجعه به غرفه این کارگروه نسبت به بهره‌مندی از تسهیلات خرید کتاب در نمایشگاه کتاب تهران بهر‌مند شوند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی ‌و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با توجه به این که برخی از ناشران خصوصی نسبت به ثبت نام و پرداخت وجه اجاره‌بهای غرفه خود اقدام کرده‌اند اما نام آن‌ها در فهرست ارسالی به کارگروه انتخاب و خرید کتاب قرار ندارد، این کارگروه برای بهره‎مندی این گروه از ناشران مهلتی را برای معرفی مقرر کرده است.

بر این اساس، این گروه از ناشران می‌توانند از روز دوشنبه 17 اردیبهشت ماه تا روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه به عنوان آخرین مهلت به کارگروه انتخاب و خرید کتاب سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنند.

ناشران مزبور می‌‌توانند با مراجعه به دفتر گروه انتخاب و خرید کتاب مستقر در طبقه فوقانی شبستان (ضلع شمالی، روبروی راهروی 22-21 ) از ساعت 10:3 تا 13 و تحویل فیش پرداختی اجاره‌بها از این فرصت بهره‌مند شوند.

بدیهی است پس از بازه زمانی یاد شده این گروه در قبال درخواست خرید مسئولیتی نخواهد داشت.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.