خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سخنگوی نمایشگاه کتاب مطرح کرد:

پایان خوب نمایشگاه کتاب با حضور رهبر انقلاب

جمعه 21 اردیبهشت 1397 - 14:02
همایون امیرزاده

همایون امیرزاده سخنگوی نمایشگاه کتاب درباره بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه گفت: این حضور را به عنوان یک پایان خوب برای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قلمداد می‌کنیم.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا،همایون امیرزاده سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید امروز صبح رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب تهران گفت: پس از یک وقفه سه ساله در بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب این بازدید دستاوردهای خوبی را می تواند برای حوزه نشر و نمایشگاه کتاب تهران داشته باشد. اینکه عالی ترین مقام جمهوری اسلامی توجه ویژه ای به امر کتاب و کتابخوانی و علی الخصوص نمایشگاه کتاب دارند، نشاندهنده دغدغه های اصولی ایشان در حوزه نشر است.

وی افزود: در این دیدار که در فضای صمیمی صورت گرفت فرصت پیدا شد که بخشی از ناشران عمومی مورد بازدید قرار بگیرند و تازه ترین تولیدات آنها بی واسطه مشاهده شود.

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران به برنامه بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه اشاره کرد وگفت: برنامه بازدید ایشان در ساعات پایانی شب گذشته اعلام شد و تا آنجا که فرصت بود اطلاع رسانی به ناشران و غرفه داران صورت پذیرفت اما با توجه به ساعت بازدید که از ساعات ابتدایی صبح امروز صورت گرفت و در واقع قبل از شروع کار نمایشگاه کتاب بود.تعدادی از غرفه داران که در راهروهای انتهایی قرار داشتند مورد بازدید قرار گرفتند.

او اضافه کرد: پربسامدترین اتفاقات در حوزه کتاب و کتابخوانی از سوی رهبر انقلاب تبیین شده و علاقمندی شخصی ایشان به این

حوزه و رصد دیدبانی این حوزه توانسته مسائل مختلف حوزه نشر را تبیین کند.

امیرزاده افزود: حضور یا عدم حضور رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب طبیعتا موضوعی است که از طریق دفتر ایشان اعلام می شود و ما به عنوان مجری نمایشگاه کتاب تهران میزبان عالی ترین مقام کشور هستیم و هر گاه ایشان از این رویداد فرهنگی بازدید می کنند وجود ایجاد روحیه مضاعف در دست اندرکاران این رویداد می شوند. طبیعتا ما این حضور را به عنوان یک پایان خوب برای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قلمداد می کنیم و حتما مورد توجه این نکته هستیم که مورد عنایت رهبر معظم انقلاب قرار گرفته ایم.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.