خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مقاله دو عضو هیات علمی واحد شبستر در مجله بین‌المللی نمایه شد

سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 - 11:35
مقاله دو عضو هیات علمی واحد شبستر در مجله بین¬المللی  نمایه شد.

مقاله دکتر جابر پولادی و طاهر عابدین زاده اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در مجله «انرژی تجدیدپذیر و پایدار» که جزو مجلات بین المللی نمایه شده درWeb of Science (WOS)، ISI با ایمپکت فکتوری 1/27 است نمایه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مقاله دکتر جابر پولادی و طاهر عابدین­ زاده اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با عنوان «برنامه­ ریزی مطلوب چند هدفه احتمالی وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی پلاگین در سیستم توزیع» در مجله «انرژی تجدید­پذیر و پایدار» که جزو مجلات بین­­ المللی نمایه شده درWeb of Science (WOS)،ISI با ایمپکت فکتوری 1/27 هست، به چاپ رسید.

در این مقاله با استفاده از برنامه­ نویسی چند هدفه، سعی شده است که هزینه و نیز مدت زمان شارژ خودروهای برقی همزمان حداقل شود. عدم قطعیت تقاضای بار، عدم قطعیت تقاضای شارژ خودروهای برقی و نیز محدودیت­ های شبکه توزیع در بهینه­ سازی هم لحاظ می­ شود.

برنامه­ ریزی احتمالاتی خودروهای برقی با استفاده از روش PEMانجام و نتایج بدست آمده با روش مونت کارلو مقایسه شده است. نتایج نشان می‌دهد که روش PEM برای برنامه‌ریزی احتمالاتی خودروهای برقی و نیز ارزیابی توابع هدف مختلف نسبت به دیگر روش­های احتمالاتی نتایج بهتری ارائه می­‌دهد.

دکتر جابر پولادی و طاهر عابدین ­زاده استادیار گروه برق و الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر هستند.

لینک مجله:

https://aip.scitation.org/rse/info/focus

لینک مقاله:

https://aip.scitation.org/doi/abs/10.1063/1.5018492

کد خبر: 389344
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.