خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

ابطحی در مراسم معرفی معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی:

برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به‌زودی ارائه می‌شود

سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 - 14:33
مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه و منابع انسانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران عنوان کردکه به‌زودی برنامه استراتژیک این دانشگاه به منظور پیاده‌سازی نظام ارزشیابی ارائه می‌شود. یکی از اهداف این نظام قانونمند، احقاق حقوق افراد شایسته و مذاکره با همکارانی است که نیاز به تجدید نظر در ارائه خدمات دارند.

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر منوچهر امیر فیروزکوهی با حضور دکتر سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، مسئولان و مدیران معاونت علوم پزشکی و واحد تهران غرب، معاونان، مدیران، پزشکان، استادان، کارکنان و پرستاران بیمارستان بوعلی به عنوان معاون توسعه و منابع این بیمارستان معرفی شد.

ابطحی در مراسم تکریم و معارفه معاونان توسعه و منابع بیمارستان بوعلی ابراز امیدواری کرد تا با تلاش و همفکری استادان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، گام های موثری برای ارتقای سلامت برداشته شود.

وی با توجه به وحدت رویه در حوزه پزشکی و فنی مهندسی افزود: «اگر مرزی بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است به دلیل تقسیم کار و مسئولیت هاست؛ همه ما یک خانواده هستیم و به سوی یک هدف در حرکتیم. وجود رشته های بین رشته ای و تلفیق واحدهای پزشکی و فنی مهندسی کمک قابل توجهی به آینده علوم پزشکی بویژه در حوزه سلامت خواهد کرد.»

به‌زودی شاهد راه اندازی بخش های ماژور شامل اطفال، جراحی، زنان و زایمان و اطفال بیمارستان فرهیختگان خواهیم بود

ابطحی تصریح کرد: «به زودی برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به منظور پیاده سازی نظام ارزشیابی ارائه می شود. یکی از اهداف این نظام قانونمند، احقاق حقوق افراد شایسته و مذاکره با همکارانی است که نیاز به تجدید نظر در ارائه خدمات دارند.»

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران درباره راه اندازی بیمارستان فرهیختگان در شمال غرب تهران اظهار کرد: «با حمایت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، معاونان سازمان مرکزی و معاونت علوم پزشکی به‌زودی شاهد راه اندازی بخش های ماژور شامل اطفال، جراحی، زنان و زایمان و اطفال بیمارستان فرهیختگان خواهیم بود. این بیمارستان به عنوان سومین بیمارستان مجهز دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از لحاظ دسترسی و ساختار در جایگاه ویژه ای قرار دارد.»

دکتر اباسط میرزایی معاون سابق توسعه و منابع بیمارستان بوعلی نیز در این مراسم با تشکر از همکاران بیمارستان به ارائه گزارش عملکرد خود در زمان تصدی این سمت پرداخت و گفت: «بیمارستان بوعلی پتانسیل های زیادی دارد و مهم ترین آنها نیروی انسانی توانمند و باارزش است. این بیمارستان بستر مناسبی برای استفاده از خرد جمعی و کار تیمی است. امیدوارم با برنامه ریزی مناسب به سمت اهداف بالاتر گام برداشته و دچار روزمرگی نشویم.»

دکتر امیر فیروزکوهی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب به عنوان معاون جدید توسعه و منابع بیمارستان بوعلی نیز با تشکر از اعتماد حوزه پزشکی گفت: «در این بیمارستان علاوه بر بحث درمانی بحث پژوهش و فرهنگ نیز مد نظر است و امیدوارم با حمایت سایر همکاران، بیمارستان بوعلی تکیه‌گاه درمانی مناسبی برای همه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی باشد.»

در پایان این مراسم منوچهر امیرفیروکوهی به عنوان معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی معرفی و از زحمات دکتر اباسط میرزایی تجلیل شد.

دکتر امین قاسم بگلو مدیرکل دفتر توسعه خدمات سلامت معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر پروین داداندیش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب به همراه معاونان، دکتر امیر ایجادی رئیس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی بیمارستان بوعلی در این مراسم حضور داشتند.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.