خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

برگزاری اختتامیه دوره‌های کوتاه مدت مهارتی دانش‌آموزان در سما زنجان

یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 10:10
مراسم در سما زنجان

مراسم اختتامیه دوره های کوتاه مدت مهارتی دانش آموزان مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان با شعار «هر دانش آموز یک مهارت» در محل آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، معاون دانشگاه و رئیس مجتمع آموزشی و فرهنگی سما گزارشی از عملکرد مدارس مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان ارائه داد.

حمید ماکوئی خاطرنشان کرد: «خدا را شاکریم که مرکز آموزشی و فرهنگی سما زنجان در دو سال اخیر با کسب افتخارات متعدد آموزشی و پژوهشی توانست بار دیگر در زمینه برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی دانش آموزان با شعار «هر دانش آموز یک مهارت» نیز موفق عمل کند.»

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان زنجان افزود: «این دوره‌ها از دی سال 1396 تا اواخر اردیبهشت 1397 با همکاری آموزشکده فنی و حرفه ای سما زنجان و سازمان فنی و حرفه ای در رشته‌های: جواهرسازی، طراحی و دکوراسیون داخلی، سفره‌آرائی، برنامه‌نویسی به زبان C++ 5- عکاسی، رباتیک، سیم‌پیچی ماشین‌های الکتریکی برگزار شد.»

این مراسم که دکتر رجائی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان و کارشناسان همراه، کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان در آن حضور داشتند با استقبال بی‌نظیر دانش آموزان و اولیای آنان همراه بود.

از نکات قابل توجه این مراسم ارائه به زبان انگلیسی مقاله تینا احمدی دانش آموز پایه نهم دوره اول متوسطه دخترانه سما زنجان با عنوان Modeling of Digital Division in Computers System by Using of Boolean algebra که اخیراً مقاله خود را در دومین کنفرانس ملی مدلسازی ریاضی و ریاضیات کاربردی که در 5 اردیبهشت 97 در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر ارائه داده بود. این امر موجب تشویق حاضرین در جلسه به ویژه دکتر رجائی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان زنجان قرار گرفت.

در انتها به صورت نمادین گواهی پایان دوره تعدادی از دانش آموزان حاضر در جلسه با همراهی هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، معاونان و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش و کارشناسان اداره کل فنی و حرفه ای تقدیم دانش آموزان شد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.