خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئیس مؤسسه حکمت و فلسفه ایران عنوان کرد؛

مقاومت، تنها راه توسعه و پیشرفت کشور

دوشنبه 7 خرداد 1397 - 10:38
خسرو پناه

رئیس مؤسسه حکمت و فلسفه ایران با توجه به تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان اظهار کرد: تنها راه توسعه و پیشرفت کشور، مقاومت و ایستادن روی پای خودمان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام دکتر عبدالحسین خسروپناه در کارگاه آموزشی تفسیر سوره نور کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، آیه 8 سوره توبه را مطابق با شرایط امروز کشور خواند و گفت: «براساس این آیه قرآن کریم، مشرکان به عهد و پیمان خود وفادار نخواهند بود و چنین کسانی در این آیه به عنوان فاسق معرفی شده اند.»

رئیس مؤسسه حکمت و فلسفه ایران با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام و تحریم‌های ظالمانه آنها، ذره‌ای از اعتقاد و ایمان مردم کشورمان را نسبت به نظام اسلامی تغییر نخواهد داد گفت: «مشکلات اقتصادی کشور را می‌توان با مقاومت و ایستادگی در برابر باج‌خواهی آمریکائیان حل کرد.»

این استاد حوزه و دانشگاه درباره تحریم‌های آمریکا علیه کشور هند از سال‌های ۱۹۷۰ تا ۲۰۰۰، گفت: «هندی ها علی‌رغم اینکه تحریم غذا و دارو بودند، ولی بازهم مقاومت کردند تا اینکه اکنون این کشور توانست در تغذیه و دارو خودکفا شود.»

رئیس مؤسسه حکمت و فلسفه ایران با بیان آیاتی از قرآن کریم گفت: «در ماه رمضان نجاسات عجب، غیبت، تهمت و... را کنار بزنیم اینها نجاسات معنوی هستند. »

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.