خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سیر تاریخی شخصیت قرآنی رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه قرآن روایت می‌شود

جمعه 11 خرداد 1397 - 10:30
غرفه رهبر قرآنی

بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن با حضور در غرفه رهبر قرآنی با گوشه‌هایی از زندگی قرآنی مقام معظم رهبری آشنا می‌شوند.

به‌گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، مقداد گرگانی مسئول غرفه رهبر قرآنی گفت: به منظور معرفی زندگی قرآنی رهبر معظم انقلاب اسلامی، 450 جلد کتاب برای ارائه مشاوره مطالعاتی به بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن ارائه می‌شود.

مقداد گرگانی با اشاره به حضور غرفه رهبر قرآنی با ویژه برنامه‌های متنوع در این نمایشگاه اظهار کرد: این غرفه تلاش دارد گوشه‌هایی از زندگی قرآنی رهبر انقلاب اسلامی از زمان کودکی، مدرسه، طلبگی، مبارزات، انقلاب اسلامی و ... را برای مخاطبان بازگو کند.

مسئول غرفه رهبر قرآنی با اشاره به نوع فضاسازی این غرفه که در ارتباط با بخشی از سبک و نوع معیشت مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: مطالب ارائه شده از زندگی قرآنی رهبر معظم انقلاب اسلامی، مربوط به سال‌های 1318 تا 1354 می شود.

وی افزود: در این غرفه مسئول شورای عالی قرآنی، برخی از اساتید حوزه‌های علمیه و نویسندگان و بخش‌هایی از زندگی رهبر معظم انقلاب در حوزه فعالیت‌های قرآنی را برای مخاطبان بازگو می‌کنند.

گرگانی در ادامه به حضور راویان در این غرفه اشاره کرد و افزود: راویان در این غرفه مستقر هستند و سیر تاریخی شخصیت قرآنی رهبر معظم انقلاب را روایت می‌کنند.

مسئول غرفه رهبر قرآنی یادآور شد: برای آن دسته از مخاطبان و بازدیدکنندگانی که علاقه‌مند به آشنایی بیشتر با شخصیت قرآنی مقام معظم رهبری هستند، مشاوره‌های مطالعاتی در نظر گرفته شده که در این باره حدود 450 جلد کتاب در 30 عنوان تجمیع شده است.

گرگانی با اشاره به استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان از نمایشگاه قرآن اظهار کرد: نوع چیدمان و غرفه آرایی در این دوره از نمایشگاه نسبت به سنوات پیشین از شرایط بهتری برخوردار است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تا 14 خرداد ماه مصادف با 19 رمضان در مصلای امام خمینی (ره) برپاست.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.