خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان:

نظارت و بازرسی موجب نشاط اداری می‌شود

شنبه 9 تیر 1397 - 12:34
هیات نظارت ده

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد اهواز، نظارت و بازرسی را موجب نشاط اداری در دانشگاه دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز، حجت الاسلام فرج‌الله براتی در نخستین نشست گروه‌های تخصصی هیات عالی نظارت منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری با اشاره به اهمیت نظارت و بازرسی در پیشبرد و دستیابی به اهداف مد نظر گفت: نظارت مستمر موجب ایجاد نشاط اداری، سالم سازی سیستم و در نهایت ارتقا و شکوفایی دانشگاه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه با حضور دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس و دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در راستای شفافیت و سالم‌سازی سیستم دانشگاه اقدام‌های مناسبی انجام شده است گفت: هیات عالی نظارت به عنوان یکی از ابزارهای نظارتی دانشگاه در این زمان فعال‌تر از از گذشته، اقدام به استخراج، تجزیه و تحلیل امور دانشگاه می‌کند.

دکتر براتی با بیان اینکه هیات عالی نظارت دانشگاه به دور از هر گونه سهم‌خواهی، جناح بندی و پرهیز از حاشیه ها می تواند نقش ثمر بخشی را داشته باشد گفت: هیات عالی نظارت در دانشگاه می تواند با بررسی و شناسایی نقاط آسیب‌ها، تهدیدها، قوت و ضعف واحدهای دانشگاهی در رشد هر چه بیشتر این دانشگاه ها کمک کنند.

معاون هیات عالی نظارت منطقه ده دانشگاه آزاد اسلامی هم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های دو سال اخیر این هیات و وضعیت واحدهای دانشگاهی منطقه ده گفت: هیات عالی نظارت از خانواده دانشگاه و با هدف توسعه و پیشبرد سریع‌تر دانشگاه و سالم‌سازی آن تشکیل و راه اندازی شده است.

دکتر قنبر امیرنژاد با تاکید به اینکه هیات نظارت تاکنون توانسته است برنامه ها و طرح‌های خوبی را برای رفع بسیاری از مسایل و مشکلات دانشگاه ارائه کند ادامه داد: در این راستا همکاری خیلی خوبی بین این هیات با دانشگاه وجود دارد.

در ادامه این نشست، حاضران به بررسی آخرین وضعیت واحدهای دانشگاهی استان خوزستان و راهکارهای مناسب برای برون رفت از چالش ها و مشکلات آنان پرداختند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.