خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با آنا مطرح کرد؛

پیگیری پروژه ایران هراسی در فرانسه/ سیاست‌های اعلامی آمریکا در یارگیری‌های منطقه‌ای و جهانی

پنج‌شنبه 14 تیر 1397 - 07:50
مسعود گودرزی

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های ضد ایرانی در همه زمان‌ها از سوی غرب مطرح بوده و می‌خواهند توجهات را به سمت خود جلب و به نوعی علیه ایران یارگیری منطقه‌ای و جهانی کنند.

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره شانتاژهای رسانه‌ای فرانسوی‌ها علیه ایران، همزمان با سفر رئیس جمهور به اروپا ، اظهارکرد: پروژه‌های ضد ایرانی در همه زمان‌ها از سوی غرب مطرح بوده و دلیلش هم این است که می‌خواهند توجهات را به سمت خود جلب کنند.

وی با محکومیت حضور منافقین در فرانسه و برگزاری نشست‌های سالیانه آنها با محورهای ضد ایرانی و دعوت از مقام‌های سعودی، تصریح کرد: ترتیب دادن چنین برنامه‌هایی در آستانه سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران از دو رویکرد قابل رصد و پیگیری است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس چنین تحرکاتی را یک سیاست اعلامی از سوی کشورهای مخالف ایران عنوان کرد و گفت: اینها از اینکه آقای روحانی در سفر دوره‌ای و مذاکره با مقام‌های اروپایی توفیقاتی داشته باشد نگرانند، لذا با فرافکنی و شانتاژ می‌خواهند مانع تراشی کنند.

گودرزی تشدید جریان ایران هراسی را دومین راهکار مخالفان ایران اسلامی عنوان کرد و بیان داشت: کشورهای حامی سیاست‌های آمریکا همواره با این حربه می‌خواستند کشورهای دنیا و حتی آنهایی که به شکلی ممتنع و بی‌طرف هستند را به خطری از طرف ایران متوجه و حساس کنند و اینگونه القا کنند که ایران خطری برای آنهاست.

وی خاطرنشان کرد: آنها می‌خواهند با ترساندن کشورهای منطقه و جهان از ایران به نوعی به آنها بگویند به سمت ما بیایید و با یک پروژه هدفدار از این مسأله بهره برداری سیاسی کنند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.