خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری؛

۱۳ بازی اندرویدی در حوزه زیست‌فناوری تولید شد

دوشنبه 18 تیر 1397 - 14:30
بازی رایانه ای

با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری ۱۳ بازی اندرویدی تولید و در اختیار مردم قرار گرفته است.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج اقدامات مختلفی دارد که یکی از این اقدامات، حمایت از تولید بازی‌های رایانه‌ای مرتبط با زیست فناوری است.

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی تاکنون ۸۵۰ میلیون ریال بودجه برای تولید و حمایت از تولید بازی‌های رایانه‌ای هزینه کرده است تا مفاهیم مربوط به زیست فناوری در بطن جامعه و بین مردم نهادینه شود.

تاکنون ۱۳ بازی اندرویدی با کیفیت مطلوب در حوزه زیست فناوری با حمایت این ستاد طراحی و تولید شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

برنامه‌ریزی برای تولید و جریان سازی بازی های رایانه ای مرتبط با علوم زیستی، توسط گروه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی صورت گرفته است.

براین اساس در ابتدا بازی‌های مشابه خارجی مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و پس از آن، برای ایجاد جریان در داخل کشور، از شرکت‌های بازی‌ساز دعوت می شود تا زیرساخت‌ها و بازیگران موجود حوزه تولید نرم‌افزار و بازی داخلی را شناسایی کنند تا مدل ارائه شده بیشترین تطبیق را با شرایط کشور داشته باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.