خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پلمب ۵۰ چاه غیرمجاز برای نجات رامهرمزی‌ها

پنج‌شنبه 21 تیر 1397 - 20:26
بحران آب در کرمان| ۱۰۴حلقه چاه غیرمجاز به دستور قضایی مسدود شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز گفت: با توجه به اینکه طی چند روز گذشته مقدار شوری آب شهری افزایش یافته و این قضیه موجبات نارضایتی مردم را در پی داشته است بعنوان مدعی العموم موضوع مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا، قاسمی نژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز در گفتگویی با اشاره به شوری آب شهری این شهرستان و نارضایتی مردم از ورود برای رسیدگی به این موضوع خبر داد و گفت: مطابق نظر کارشناسی محیط زیست شهرستان علت شوری آب، آب چمشه‌هایی است که در میسر آب رودخانه و تامین آب شهری قرار دارند و بدلیل خشکسالی EC آب آن‌ها بالا رفته است لذا دستورات لازم به امور آب و محیط زیست جهت جلو گیری از ورود آب این چشمه‌ها به آب شهری داده شد.

وی ادامه داد: با توجه به شناسایی بیش ۵۰ چاه غیر مجاز شهری که در اختیار ادارات مختلف است جهت رفاه حال مردم شهرستان دستور پلمب این چاه‌ها را صادر و با عاملین مخفی ماندن این چاه‌ها برخورد خواهد شد.

این مقام قضایی در پایان اظهار داشت: به هیچ وجه در خصوص مساله مسمومیت تعداد زیادی از مردم ابوالفارس رامهرمز و شناسایی عاملین و برخورد جدی با آن‌ها کوتاه نخواهد آمد.

منبع: میزان

کد خبر: 405011
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.