خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

آنا گزارش می‌دهد؛

نتایج دومین روز مسابقات 4 رشته‌ المپیاد ورزشی دانشجویان پسر

یکشنبه 14 مرداد 1397 - 18:31
المپیاد دختران

دومین روز المپیاد دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور با برگزاری مسابقات چهار رشته، پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، چهاردهمین دوره المپیاد دانشجویان پسر، روز دوم خود را در حالی پشت سر گذاشت که دانشگاه‌های شرکت کننده در چهار رشته والیبال، بدمینتون، شطرنج و تنیس روی میز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دومین روز مسابقات والیبال

روز دوم مسابقات والیبال المپیاد پسران دانشجو در دانشگاه شیراز با چهار دیدار به کار خود پایان داد.

در این روز، تیم دانشگاه فردوسی مشهد 2 بر صفر قم را شکست داد و دیدار دانشگاه‌های شهید بهشتی و صنعتی اراک با همین نتیجه به سود تیم شهید بهشتی به پایان رسید.

تیم دانشگاه رازی کرمانشاه موفق شد با نتیجه 2 بر صفر در برابر دانشگاه شهید چمران اهواز به پیروزی برسد و دانشگاه ارومیه نیز با همین نتیجه بازی را به دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) واگذار کرد.

برگزاری مسابقات دور اول و دوم استاندارد رشته شطرنج

دومین روز مسابقات شطرنج دانشجویان پسر با معرفی برترین‌ها به پایان رسید که براین اساس در دور اول رشته استاندارد، دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان، شهید باهنر کرمان، خلیج فارس بوشهر و تبریز با نتیجه 3 بر صفر از سد دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی، شهید بهشتی، فردوسی مشهد و شیراز گذشتند.

دانشگاه بیرجند 2 بر 1 دانشگاه بوعلی سینا را از پیش‌رو برداشت و دانشگاه‌های اصفهان و گیلان نیز با همین نتیجه در مقابل دانشگاه‌های گلستان و شهید چمران اهواز به پیروزی رسیدند.

در ادامه دیدار تیم‌های صنعتی شریف و رازی کرمانشاه با نتیجه 2.5 بر 1.5 به نفع صنعتی شریف به پایان رسید.

در مسابقات دور دوم استاندارد، دانشگاه تبریز 2 بر 1 دانشگاه جامع علمی کاربردی را شکست داد و دانشگاه‌های شیراز و خلیج فارس بوشهر نیز با همین نتیجه به ترتیب از سد دانشگاه محقق اردبیلی و رازی کرمانشاه گذشتند.

نتایج دیدارهای صنعتی شریف با فردوسی مشهد، بوعلی سینا با شهید چمران اهواز و شهید باهنر کرمان با اصفهان با تساوی 1.5 بر 1.5 به پایان رسید.

در پایان دومین روز دانشگاه سیستان و بلوچستان با نتیجه 3 بر صفر در مقابل دانشگاه شهید بهشتی به برتری رسید و دانشگاه گیلان با همین نتیجه، بازی را به دانشگاه بیرجند واگذار کرد.

نتایج مسابقات تنیس روی میز المپیاد

مسابقات تنیس روی میز به صورت تیمی، انفرادی و دوبل برگزار می‌شود که بازی‌های انفرادی و دوبل به صورت حذفی و مسابقات تیمی به صورت دوره‌ای است.

در ادامه مسابقات تنیس روی میز المپیاد دانشجویان پسر، دانشگاه پیام نور همدان 3 بر صفر موفق به شکست دانشگاه گیلان شد و دانشگاه آموزش عالی اسفراین با همین نتیجه در مقابل باهنر کرمان به پیروزی دست یافت.

همچنین دانشگاه تهران توانست 3 بر 1 دانشگاه ارومیه را از پیش رو بردارد و دانشگاه فردوسی مشهد نیز3 بر 2 در برابر شیراز به پیروزی رسید.

در پایان نیز دانشگاه‌های کردستان، صنعتی امیر کبیر و صنعتی نوشیروان بابل با نتیجه 3 بر 2 به ترتیب در برابر دانشگاه‌های کاشان، تبریز و چمران اهواز به پیروزی رسیدند.

برگزاری شش مسابقه در دور دوم رقابت‌های رشته بدمینتون

دور سوم مسابقات بدمینتون دومین روز المپیاد دانشجویان کشور با برگزاری شش مسابقه برگزار شد.

دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید چمران کرمان 3 بر 2 در برابر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به برتری دست یافت و دانشگاه ارومیه 3 بر 1 در برابر دانشگاه شیراز پیروز شد.

دانشگاه تهران با نتیجه 3 بر 0 دانشگاه چمران اهواز را شکست داد، دانشگاه گیلان با همین نتیجه در مقابل دانشگاه اراک به پیروزی رسید.

در پایان روز دوم مسابقات بدمینتون دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر و زنجان در مقابل دانشگاه‌های صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد نیز 3 بر 0 به برتری رسیدند.

دور سوم مسابقات چهاردهمین دوره المپیاد دانشجویان پسر فردا از سرگرفته خواهد شد.

انتهای پیام/4007

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.