خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جدول اجراهای جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد اعلام شد

دوشنبه 15 مرداد 1397 - 05:05
بچه‌های مسجد

جدول اجراهای سیزدهمین جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد که شامل ۱۲ اثر نمایشی می‌شود، اعلام شد.

به گزازش خبرنگار تئاتر خبرگزاری آنا، بر اساس جدول منتشر شده سیزدهمین جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد، ۱۲ اثر نمایشی طی روزهای ۱۷ و ۱۸ مردادماه در مساجد استان قزوین به اجرا در می‌آیند.

در روز ۱۷ مردادماه، نمایش حرمت حرم از استان هرمزگان به کارگردانی حبیب ناصری و باقر رمضان‌زاده از ساعت ۱۴ تا ۱۵ و نمایش فانوس از استان کردستان به کارگردانی محمدتقی حیدری از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در مسجد ولایت اجرا می‌شود.

نمایش شبی که دلی شکست از استان بوشهر به کارگردانی محمد رنجبریان از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در مسجد موسی‌ ابن جعفر (ع) به اجرا در می‌آید.

آنسوی رویا از استان قزوین به کارگردانی حنانه خاتونی از ساعت ۱۴ تا ۱۵ و نمایش این قصه برای نخوابیدن از استان اصفهان به کارگردانی فرشته شاه‌بندری از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ میزبان علاقه‌مندان به نمایش می‌شود.

در همین روز نمایش دیگری با عنوان نمایش آنسوی دریا از استان چهارمحال بختیاری به کارگردانی ملیحه سلیمانی ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در مسجد فاطمه‌الزهرا (س) اجرا خواهد شد.

در ۱۸ مردادماه نمایش نافرجام از استان خراسان‌شمالی به کارگردانی مرتضی رستمی از ساعت ۱۴ تا ۱۵ و نمایش غربت قریب از استان مازندران به کارگردانی محمد طالبی از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در مسجد ولایت اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان به دیدن نمایش‌های شبی که دلی... از استان اردبیل به کارگردانی حسن رهنما‌آذر از ساعت ۱۴ تا ۱۵ و نمایش فانوس از استان گلستان به کارگردانی فرهاد بصیر از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در مسجد موسی‌ابن جعفر (ع) حضور خواهند یافت.

نمایش کماندار از استان آذربایجان‌شرقی به کارگردانی علی احمدی از ساعت ۲۱:۳۰ تا۲۲:۳۰ در مسجد امام حسن عسکری(ع) و نمایش پمپ از استان کردستان به کارگردانی یونس صحرارو از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در مسجد فاطمه‌الزهرا (س) اجرا خواهد شد.

در مسجد محمد رسول‌الله (ص) که پایلوت اجراهای ویژه داوری این دوره جشنواره است نمایش آنسوی دریا از استان قزوین به کارگردانی حنانه خاتونی از ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ روز ۱۶ مردادماه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

در روز ۱۷ مردادماه با برگزاری کارگاه آموزشی کارگردانی از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ نمایش غربت قریب به کارگردانی محمد طالبی از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۱۵، نمایش فانوس به کارگردانی فرهاد بصیر از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۱۵، نمایش نافرجام به کارگردانی مرتضی رستمی از ساعت ۱۷ تا ۱۷:۴۵، نمایش کماندار به کارگردانی علی احمدی از ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰، نمایش شبی که دلی... به کارگردانی حسن رهنما‌آذر از ساعت ۱۹ تا ۱۹:۴۵ و نمایش پمپ به کارگردانی یونس صحرارو از ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ داوری خواهند شد.

در روز ۱۸ مردادماه با برپایی کارگاه آموزشی بازیگری، نمایش فانوس به کارگردانی محمدتقی حیدری از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۱۵، نمایش شبی که دلی شکست به کارگردانی محمد رنجبریان از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۱۵، نمایش این قصه برای نخوابیدن است به کارگردانی فرشته شاه‌بندری از ساعت ۱۷ تا ۱۷:۴۵، نمایش حرمت حرم به کارگردانی حبیب ناصری و باقر رمضان‌زاده از ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰ و نمایش آنسوی رویا به کارگردانی ملیحه سلیمانی از ساعت ۲۰ تا ۲۰:۳۰ بررسی خواهند شد.

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد ۱۹ مردادماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ در شبستان امیرالمومنین (ع) مسجدالنبی(ص) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4072/4031/

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.