خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

آنا گزارش می‌دهد؛

نتایج سومین روز مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان پسر

دوشنبه 15 مرداد 1397 - 17:16
المپیاد دختران

سومین روز المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور با معرفی برترین‌ها در رشته‌های بدمینتون تیمی و شطرنج برق‌آسا و همچنین برگزاری چند مسابقه در رشته‌های فوتسال و هندبال به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،‌ چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر که 11 مرداد به میزبانی دانشگاه شیراز آغاز شد امروز با برگزاری مسابقات در چهار رشته ورزشی به کار خود در روز سوم پایان داد.

نتایج مسابقات امروز به شرح زیر است:

برگزاری چهار دیدار در سومین روز مسابقات هندبال

روز سوم مسابقات والیبال پسران با چهار دیدار دنبال شد که در این مسابقات تیم دانشگاه اصفهان 28 بر 23 موفق به شکست تیم دانشگاه فردوسی مشهد شد و دانشگاه حکیم سبزواری نیز با نتیجه 17 بر 12 دانشگاه زابل را از پیش رو برداشت.

دانشگاه شیراز 36 بر 22 دانشگاه غیرانتفاعی ادیب ساری را شکست داد و دانشگاه تهران 41 بر 12 در برابر شهید چمران اهواز پیروز شد.

مسابقات هندبال پسران دانشجوی کشور با حضور 12 تیم در چهار گروه دنبال می‌شود.

پایان روز سوم مسابقات فوتسال

با برگزاری هشت مسابقه روز سوم مسابقات فوتسال این دوره از المپیاد دانشجویان نیز به پایان رسید.

در این روز، دانشگاه مازندران با نتیجه 3 بر 2 دانشگاه سمنان را شکست داد، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 2 بر 1 موفق به پیروزی در مقابل ایلام شد و دانشگاه تهران 4 بر 2 دانشگاه صنعتی دزفول را از پیش رو برداشت.

دانشگاه سیستان و بلوچستان 4 بر صفر در برابر دانشگاه فسا به برتری رسید، دانشگاه‌های اصفهان و ارومیه به تساوی 3-3 رضایت دادند و دانشگاه پیام‌نور قم با نتیجه 4 بر 2 دانشگاه ولیعصر رفسنجان را شکست داد.

همچنین در پایان مسابقات روز سوم، دانشگاه‌های خیام مشهد و علمی‌کاربردی قم با تساوی 1 بر 1 به کار خود پایان دادند و دیدار تیم‌های دانشگاه‌های شیراز و گیلان هم 5 بر 3 به نفع شیراز به پایان رسید.

مسابقات فوتسال پسران دانشجوی کشور با حضور 16 تیم در چهار گروه در حال برگزاری است.

تهران، برترین تیم بدمینتون

در پایان مسابقات بدمینتون که با حضور 33 تیم از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، تیم دانشگاه تهران توانست به مقام نخست دست یابد.

تیم فردوسی مشهد نایب قهرمان مسابقات شد و دانشگاه‌های زنجان و گیلان به صورت مشترک در جایگاه سوم ایستادند.

دانشگاه رازی کرمانشاه جایگاه پنجم این مسابقات را به خود اختصاص داد و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان ششم دست یافت.

مسابقات بدمینتون پسران دانشجوی کشور با حضور 33 تیم در چهار گروه به مدت پنج روز در حال برگزاری است که بخش تیمی آن امروز به پایان رسید.

معرفی برترین های مسابقات شطرنج برق‌آسا

در پایان سومین روز مسابقات در رشته شطرنج برق‌آسا، برترین‌های این رشته معرفی شدند. بر این اساس مسعود مصادق‌پور از دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به مقام نخست این مسابقات دست یافت.

محمدرضا اصغرزاده از دانشگاه علم و صنعت مازندران در جایگاه دوم ایستاد و فرزاد بلورچی‌فرد از دانشگاه صنعتی شریف به مقام سوم رسید.

همچنین احمد عسگری‌زاده از دانشگاه شهید بهشتی، اصغر گلی‌زاده از دانشگاه تبریز و علیرضا آقایی از دانشگاه اصفهان به ترتیب در جایگاه‌های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

مسابقات روز سوم با این دیدارها به پایان رسید و صبح فردا ورزشکاران رقابت‌های خود را از سر می‌گیرند.

انتهای پیام/4007

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.