خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم؛

طرح بخشودگی جرائم بدهکاران صندوق رفاه دانشجویان از امروز آغاز می‌شود

شنبه 20 مرداد 1397 - 10:07
یزدان مهر

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: طرح بخشودگی 50 تا 100 درصدی جرایم بدهکاران معوق صندوق رفاه دانشجویان و تقسیط مجدد بدهی آنها از امروز آغاز می‌شود و تا ۱۰ شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ذوالفقار یزدان‌مهر اظهار کرد: صندوق رفاه دانشجویان در راستای اجرای سیاست خدمات‌رسانی توأم با کرامت انسانی به دانشجویان و دانش‌آموختگان و برای مراعات و رفاه حال دانش‌آموختگان بدهکار و فراهم ساختن تسهیلاتی جهت بازپرداخت بدهی بدهکاران معوق و با توجه به فرا رسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر، طرح بخشودگی ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی جرایم بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان و تقسیط مجدد بدهی آنان را اجرا می‌کند.

وی افزود: در اجرای این طرح دو گزینه برای دانش‌آموختگان در نظر گرفته شده است، در گزینه اول، آنها می‌توانند با بازپرداخت کل بدهی خود به صورت یکجا از بخشش 100 درصدی جرایم بهره‌مند شوند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: در گزینه دوم دانش‌آموختگان می‌توانند با بازپرداخت ۵۰ درصد از جریمه خود از بخشودگی مابقی جریمه و تقسیط مجدد کل بدهی در ۶ ماه برخوردار شوند و افرادی که از این گزینه استفاده کرده و دفترچه اقساط جدید ۶ ماهه دریافت می‌کنند در صورتی که سه قسط آنها معوق شود، ۵۰ درصد جریمه بخشیده شده لغو و مجدداً به سرجمع بدهی آنها اضافه می‌شود.

یزدان‌مهر ادامه داد: دانش‌آموختگان جهت استفاده از این طرح می‌توانند صرفاً با مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان و انتخاب گزینه طرح بخشودگی از مزایای آن بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/4007

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.