خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی معاون شرکت پشتیبانی امور دام کشور شد

یکشنبه 21 مرداد 1397 - 09:29
واحد ایذه

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه به عنوان معاون تولید، سرمایه‌گذاری و پشتیبانی امور دام کشور منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایذه، شهرام کیانی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه به عنوان معاون تولید، سرمایه‌گذاری و پشتیبانی امور دام کشور منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: «با عنایت به تعهد، تجربه و سوابق مفید جنابعالی به موجب این حکم به عنوان معاون پشتیبانی، تولید و سرمایه‌گذاری منصوب می‌شوید. بدیهی است اجرای دقیق، سریع و سالم وظایف و تکالیف محوله مورد انتظار است.»

در بخش دیگری از این حکم آمده است: «امید است با اتکا به الطاف خداوند قادر متعال و اهتمام به اصول و سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی، تعامل با معاونان، مدیران کل ستادی و استانی و همراهی همه همکاران در انجام امور محوله و بکارگیری صحیح و بهینه از تمام امکانات موجود موفق و مؤید باشید.»

به گزارش آنا شهرام کیانی از استادان گروه فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه است که کتاب‌های تألیفی وی از جمله کتاب مبانی مکانیزاسیون کشاورزی و کتاب ماشین‌های دامپروری بعنوان منبع درسی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود.

وی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه و از چهره‌های شاخص فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است که علاوه بر فعالیت‌های ذکرشده توانسته است به عنوان فردی کارآفرین در منطقه خود مؤثر واقع شود.

انتهای پیام/4065

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.