خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

انسان‌های ترسو و کم‌تحرک نمی‌توانند به جامعه امید ببخشند

چهارشنبه 21 شهریور 1397 - 20:04
آیین معارفه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: انسان‌های ترسو، کم‌تحرک و فرسوده و کسانی که خودشان از موفقیت اطمینان ندارند، نمی‌توانند به جامعه امید ببخشند.

حجت‌الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: هرکسی که در حوزه‌ای فرصت، امکان و اختیاری برای فعالیت دارد موظف است با درست کار کردن و با نگاه مطمئن به آینده به‌گونه‌ای عمل کند که نتیجه آن امید بخشیدن به جامعه باشد. همان‌طور که از یک کشاورز که در سختی سرمای پاییز شروع به شخم زدن زمین می‌کند، می‌‌توان امید برداشت محصول در بهار آینده را دید.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تصریح کرد: مسئولین اگر در رفتارشان باورمند باشند، امید به جامعه تزریق می‌شود. انسان‌های ترسو، کم‌تحرک و فرسوده و کسانی که خودشان اطمینان از موفقیت ندارند، نمی‌توانند به جامعه امید ببخشند.

رستمی خاطرنشان کرد: کسانی که مسئولیت اجرایی دارند، اگر در خودشان توان پیروز کردن جامعه در حوزه‌ای که در اختیارشان است را نمی‌بینند، نباید مسئولیت بپذیرند.

وی در پایان گفت: موضوع باور داشتن به نصرت الهی، در حال تحول بودن شرایط جهانی، فرصت‌ها و زیرساخت‌های بزرگی که در جامعه برای پیروزی وجود دارد، زمینه‌هایی برای مطمئن بودن به وعده خدا برای پیروزی‌های بزرگ در آینده به ما می‌دهد، مشروط به اینکه خودمان شرایط را مهیا کنیم.

انتهای پیام/4007/ن

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.