خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

قائم‌مقام وزیر علوم در گفتگو با آنا:

اوایل هفته آینده گزارش مشکلات دانشگاه‌ها به کمیسیون آموزش مجلس ارائه می‌شود

جمعه 23 شهریور 1397 - 07:59
عبدالرضا باقری

قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اوایل هفته آینده، گزارش کاملی از مشکلات دانشگاه‌ها در شروع سال تحصیلی جدید به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه می‌شود.

عبدالرضا باقری در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با رؤسای دانشگاه توضیح داد: در این جلسه مقرر شد که به همراه تعدادی از رؤسای دانشگاه‌ها، گزارشی از مشکلات آموزش عالی را جمع‌بندی و به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ارائه کنیم.

وی افزود: دو تن از نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه تعدادی از رؤسای دانشگاه‌ها برای تنظیم این گزارش همکاری می‌کنند.

قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به این سؤال که آیا نماینده‌ای از دانشگاه‌ها برای حضور دائم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شود؛ گفت: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای تبیین مشکلات دانشگاهی در ابتدای شروع سال تحصیلی جدید از رؤسای دانشگاه‌ها دعوت کردند و ایشان از من خواستند که به همراه چند تن از رؤسای مراکز این مشکلات را تجمیع کنم که با همکاری برخی از اعضای کمیسیون و تعدادی از نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همه نمایندگان دانشگاه که در جلسه حضور داشتند؛ این گزارش در حال نهایی شدن است.

وی خاطرنشان کرد: اوایل هفته آینده، گزارش کاملی از مشکلات دانشگاه‌ها در شروع سال تحصیلی جدید به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.