خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

«از گرم کردن تا بازی تیمی هندبال» گامی در معرفی تکنیک‌های این ورزش

جمعه 23 شهریور 1397 - 01:05
از گرم کردن

«از گرم کردن تا بازی تیمی هندبال» کتابی منتشرشده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان است که مخاطبان خود را با تکنیک‌های این ورزش آشنا می‌کند.

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات و کتاب گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، کتاب «از گرم کردن تا بازی تیمی هندبال» با عنوان اصلی from warm up to HANDBALL team play نوشته جورج مدینگر با ترجمه محمد رشیدی، امیرحسین عبادی و آرزو شاهمرادی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان منتشر شد.

این کتاب حاوی 75 شیوه تمرینی در رشته ورزشی هندبال است که می‌تواند مورداستفاده علاقه‌مندان این رشته ورزشی باشد.

در کتاب «از گرم کردن تا بازی تیمی هندبال» تمرین‌های خوبی برای بازیکنان و علاقه‌مندان به رشته ورزشی هندبال گنجانده شده که در هر مرحله از تعلیم هندبال می‌توان آن‌ها را اعمال کرد.

این کتاب شامل موضوعاتی چون گرم کردن، مسابقات سرعتی، تمرینات پایه‌ای، توالی شوت‌ها، عمل تدافعی و استقامت است که از شوت برای گرم کردن دروازه‌بان تا محتویات عادی مرحله اصلی و بازی‌های نهایی را در‌برمی‌گیرد.

در‌ این کتاب هر تمرین به‌سادگی توصیف و نشان داده شده و در پایان مطالعه هم خواننده می‌تواند تمام واحد تعلیمی و فن را فرا بگیرد. هدف این واحد تعلیم بهبود شوت کردن و تصمیم‌گیری سریع تحت فشار است.

کتاب «از گرم کردن تا بازی تیمی هندبال» نوشته جورج مدینگر با ترجمه محمد رشیدی استادیار دانشگاه آزاد اسلامی، امیرحسین عبادی، مربی بین‌المللی بدن‌ساز هندبال و آرزو شاهمرادی، دبیر آموزش‌و‌پرورش در 207 صفحه، قطع وزیری، تیراژ هزار نسخه و با قیمت 80 هزار تومان، توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان منتشر شد.

انتهای پیام/4031/خ

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.