خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مهلت رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان به واحدها و مراکز دارای نقص/ تصمیم‌گیری برای تجمیع یا ادغام پس از پایان سال

یکشنبه 13 دی 1394 - 15:48
شهرام لک

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان گفت: به واحد‌ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی که دارای اشکالات و نواقصی هستند، مهلت داده شد تا مشکلات خود را رفع کنند و در غیر این صورت با واحدهای دیگر ادغام خواهند شد.

به گزارش خبرنگار آنا از اهواز، دکتر شهرام لک در باره تجمیع برخی مراکز دانشگاه آزاد در این استان، اظهار کرد: به برخی مراکز تا پایان سال مهلت داده شده است تا اشکالات و کمبودهای خود را از نظر امکانات، فضا و... رفع کنند؛ هرگونه تصمیم‌گیری در خصوص این مراکز پس از پایان سال انجام خواهد شد.

وی افزود: پیش از این قرار بود مراکزی که دارای مشکلاتی هستند، با واحدهای دیگر ادغام شوند به‌طور مثال واحد گتوند با واحد شوشتر، واحد هندیجان با واحد ماهشهر و واحد باغملک با واحد ایذه یا رامهرمز ادغام ‌شوند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان این‌که این واحد‌ها حتما باید مشکلات خود را برطرف کنند، گفت: در این خصوص معیارهای استاندارد و اشکالات واحدهای دانشگاهی مشخص و به مسئولان آن اعلام شده است. مشکلات آموزشی، تأمین فضای پژوهشی و جذب اساتید عمده اشکالات این واحد‌ها هستند.

لک تصریح کرد: مقرر شده است که در خصوص تجمیع یا ادغام مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد در استان پس از پایان سال تصمیم‌گیری شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.